Poznaj smak luksusu: TEMPUR® materace

Technologia snu brzmi zagadkowo, enigmatycznie. Ale historia TEMPUR® to właśnie historia technologii snu.

NASA opracowała materiał zmniejszający nacisk; miał on wspierać astronautów, w czasie startu w kosmos. Brzmi kosmicznie, prawda? Ale od tego czasu dalsze badania oraz ciągły rozwój  dały możliwość stworzenia kolekcji poduszek, materaców czy innych produktów, gwarantujących optymalny sen!

Hmm, jak działają zatem nasze materace?

Materiał TEMPUR® reaguje na ciepło, wagę oraz kształt ciała , co jest gwarancją komfortu dla każdego i podparcia. Materiał dopasuje się zawsze do Ciebie, niezależnie od przyjętej pozycji. Ma on strukturę skonstruowaną z otwartych komórek, pochłaniających i rozkładających równomiernie ciężar ciała. Co więcej , materiał TEMPUR pochłania ruch, oznacza to dla nas tyle, że dwie osoby śpiące obok nie przeszkadzają sobie, możesz zmienić pozycję snu, na wznak, na bok, a Twój partner tego nie poczuje.

Jednak to nie wszystko, gdyż na co dzień TEMPUR  ma profesjonalną pomoc ze strony speców od snu. To wszystko by zapewnić klientowi nieziemsko dobry sen.

 Tempur

Nasze materace gwarantują zawsze:

- precyzyjne oraz zindywidualizowane podparcie ciała;

- zmniejszenie nacisku, co skutkuje rzadszym przewracaniem się z boku na bok

- nieprzenoszenie drgań, zatem bezkonfliktowy sen dwóch osób;

- łatwość używania, gdyż nie przewracamy materacy, a pokrowiec zawsze można wyprać

- przetestowane na obecność substancji szkodliwych pokrowce, stworzone z materiałów kompatybilnych ze standardem Oeko- Tex

- długoletnią , bo aż 15- letnią gwarancję.

Szczycimy się aż 4 kolekcjami materacy: 

- Hybrid

- Original

- Cloud

- Sensation

 Kolekcja Hybrid to kolekcja wyróżniająca się materiałem TEMPUR® oraz czułymi mikrosprężynami Precision: dzięki  temu materac dostosuje się do Twego ciała, a sprężyny podeprą je.

 Kolekcja Original to idealne podparcie oraz niezwykła redukcja nacisku;

 Kolekcja  Cloud to także doskonałe podparcie oraz cudowna miękość Kolekcja  Sensation daje nam optymalne    podparcie ciała oraz łatwość poruszania się,

 Kolekcja Sensation pozwalają nam cieszyć się elastycznością, przypominającą tradycyjny sprężynowy materac  połączony z nietuzinkowym podparciem, jakie daje właśnie TEMPUR. Zastosowano warstwę materiału High Mobility  we we wnętrzu materaca TM... A co to takiego? Ów materiał pomaga poruszać się materacowi, dostosowuje się do Twojego ciała.

Najlepsze rozwiązanie to wizyta u Nas,a pozwolimy Ci wybrać się na wyżyny luksusu!

 

 

 Cloud Breeze

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl