Poznaj smak luksusu: Royal Coil KingFirm

Gdy patrzymy na materac, widzimy gotowe dzieło. Nasze zmysły oceniają. Nie zastanawiamy się, kto i z jakich materiałów je wykonał. Czy wiecie, że materace firmy Royal Coil są wykonywane ręcznie? Innowacyjność rozwiązań pozwoliła firmie być liderem produkującym łóżka kontynentalne, materace oraz pokrowce.

Czy wiesz zatem, że właściwością końskiego włosia jest tworzenie optymalnego mikroklimatu, gwarantującego komfort cały rok. Dzięki właściwościom  wentylacyjnym dystrybuuje świetnie wilgoć z ciała na zewnątrz.

Wełna, natomiast, to naturalny i biodegradowalny składnik naszego środowiska. Jest najbardziej znanym surowcem wśród włókien pochodzenia naturalnego i jest bardzo wytrzymały.

Wełna wilbłądzia dobrze izoluje, jest super miękka i milutka dla skóry. Zbiera się ją z podbrzuszy wielbłądów w letnich miesiącach.

Dzięki bawełnie nasz materac pozostanie suchy i nie dopuści do przegrzania śpiącego.

Jedwab kojarzy się nam z delikatnością skrzydeł motyla, a tkaniny jedwabne są synonimem luksusu i zmysłowości. 

Lateks naturalny to substancja hipoalergiczna optymalnie podpierająca kręgosłup. Ma właściwości antybakteryjne i jest odporna na pleśń.

Luksusowy kaszmir to jedwabisty dotyk, lekkość piórka.

Kokos w produkcji materacy cenimy za jego właściwości elastyczne, których nie traci z upływem czasu. Włókna kokosowe są uzyskiwane z łupin, materiału ogólnodostępnego.

Te wszystkie skarby znajdziecie w naszych materacach. Materace Royal Coil

 

 

KingFirm

Materac KingFirm firmy Royal Coil to produkt luksusowy, dający niezwykły komfort użytkowania. Idealne podparcie ciała w każdym miejscu. Dzięki temu Twój sen jest relaksujący i bezproblemowy. Specjalny układ sprężyn umożliwia nam znakomite podparcie kręgosłupa, a jakość sprężyn przedłuża życie materaca oraz czas komfortowego spania. Jako wkład wykorzystano wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe. Model ten posiada także warstwę z ekskluzywną pianką Memory. Daje ona doskonałe podparcie kręgosłupa na całej powierzchni, a mięśnie mogą się rozluźnić.

Uzupełnieniem i przysłowiową kropką nad i jest niesamowity i ręcznie tkany pokrowiec, posiadający właściwości antyalergiczne. Jest on bardzo delikatny i miły w dotyku; to dodatkowo poprawi nasz komfort użytkowania, dając poczucie  luksusu.

Zapraszamy na podróż z materacem KingFirm

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl