Demetra

Cena: 3 100,00 zł 3100.00
Ilość: szt.
Wysyłka w: 5 dni

Opis

VISCO MIND®
Visco Mind® jest samokształtującym się materiałem o średniej gęstości (około 50 kg / m3) zemulgowanego wodą bez użycia CFC przy zachowaniu pamięci elastycznej. Pianka wiskosprężysta posiada silne cechy ergonomiczne i dopasowuje się do kształtu ciała powoli bez nacisku przeciwnego. Wspiera kręgosłup jest antybakteryjna i hipoalergiczna.
3 CM – WARSTWA VISCO MIND® CLIMAFRESH®, TERMOREGULACYJNY, ERGONOMICZNY, DOPASOWUJĄCY SIĘ DO KSZTAŁTU CIAŁA – TWARDOŚĆ 1.9 KPA
6 CM – GÓRNA WARSTWA Z VISCO MIND® ERGONOMICZNY, DOPASOWUJACY SIĘ DO KSZTAŁTU CIAŁA – TWARDOŚĆ 1.9 KPA

WATERFOAM

Waterfoam jest pianka poliuretanowa wykonana z wody bez dodatku jakichkolwiek substancji szkodliwych (CFC), który promuje rozkład masy umożliwiający relaks mięśni. Dostępne w wielu wariantach gęstości i nośności.
15 CM – WARSTWA PODPIERAJĄCA Z WATERFOAM – TWARDOŚĆ 3.0 KPA WKŁAD Z NIEBIESKIEJ WATERFOAM – TWARDOŚĆ 1.4 KPA/ WKŁAD Z BRĄZOWEJ WATEROAM – TWARDOŚĆ 2.4 KPA/ WKŁAD Z SZEREJ WATERFOAM – TWARDOŚĆ 3.0 KPA
 

100% NON-ALLERGENIC FIBER
Antyalergiczne włókno ma wiele zalet, do spania higieny i komfortu. Jest odporne na działanie pleśni, roztoczy i drobnoustrojów oraz jest doskonałym sojusznikiem dobrego samopoczucia podczas nocnego spoczynku.

Dane techniczne

Czas oczekiwania 5 dni
Zdejmowany pokrowiec tak
Twardość średni
Gwarancja 12 lat
Wysokość 24 cm

Inni kupili również

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl