Air Massage Memory

Cena: 1 940,00 zł 1940.00
Ilość: szt.
Wysyłka w: 5 dni

Opis


AIR MEMORY

Do standardowego Visco Mind® dodawany jest szereg otworów, które znacznie zwiększają cyrkulację powietrza, co zmniejsza poziom wilgoci dla zapewnienia doskonałej oddychalności i komfortu.
4,5 cm – górna warstwa z dostosowującego się do kształtu ciała materiału Air memory, gęstość 45 kg/m³

WATERFOAM

Waterfoam jest pianką poliuretanową wykonaną z wody bez dodatku jakichkolwiek substancji szkodliwych (CFC), który promuje rozkład masy umożliwiający relaks mięśni. Dostępne w wielu wariantach gęstości i nośności.
7 cm – środkowa warstwa z Waterfoam
4 cm – dolna warstwa Waterfoam
 
VISCO MIND®
Visco Mind® jest samokształtującym się materiałem o średniej gęstości (około 50 kg / m3) zemulgowanego wodą bez użycia CFC przy zachowaniu pamięci elastycznej. Pianka wiskosprężysta posiada silne cechy ergonomiczne i dopasowuje się do kształtu ciała powoli bez nacisku przeciwnego. Wspiera kręgosłup jest antybakteryjna i hipoalergiczna.
 
STRONA A: 2CM VISCO MIND + IZOLACYJNE WŁÓKNO ANTYALERGICZNE
STRONA B: WATERFOAM + IZOLACYJNE WŁÓKNO ANTYALERGICZNE

POKROWIEC SILVER SAFE
Współczesna medycyna zachodnia wie, że srebro jest najlepszym środkiem antybakteryjnym o najwyższym stopniu przewodzenia elektrycznego. To pozwala na natychmiastowe rozrproszenie ładunku elektrostatycznego. Włóka zawierające srebro są nierozerwalnie połączone z polimerami, aby zapwnić trwałą ochronę antybakteryjną. Regulują temperaturę ciała dzięki promieniowaniu i odbiciu. Produkt zachowuje swoje właściwości nawet po wielu praniach.
 
SILVER&LIFE ZDEJMOWANY Z ZAMKAMI PO 4 STRONACH, NADAJĄCY SIĘ DO PRANIA BOCZNY PAS WENTYLACYJNY AIR SPACE

Dane techniczne

Czas oczekiwania 5 dni
Zdejmowany pokrowiec tak
Twardość średni
Gwarancja 12 lat
Wysokość 21

Inni kupili również

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl